babies

Bakıcı Kamerası Satın Almayı mı Düşünüyorsunuz? Bilmeniz Gereken 5 Şey

Meşgul çalışan bir anne (baba) olarak, bebeğinizle ilgilenmek için profesyonel dadılara başvurabilirsiniz. Ancak, siz uzaktayken çocuklarınıza bakmak için bir yabancıya tamamen güvenmek biraz zor. Son zamanlarda dadı cams kötüye yakalamak ve gizli dadı cams hakkında hareket hikayeler bebek bakıcıları yakalayan ve daha fazla anne dadı kamera satın almak neden haber haber var.

Ayrıca hem bebeği hem de bakıcıyı izlemek için bir dadı kamerası seçmeyi düşünüyorsanız, muhtemelen şu soruları bilmek istersiniz: dadı camları tam olarak nedir? Dadı gizli kameraları yasal mı? En iyi dadı cam nasıl seçilir? Okumaya devam etmek.

Bölüm 1: Dadı Kameralar koymak Yasal mı?

Dadı camlarını kullanmanız, çocuklarınızı korumak, bebek bakıcılarınıza göz kulak olmak ve kendinizi rahatlatmak gibi birçok iyi neden vardır. Dadı kameraları yasal mı?

Dadı kameraları, gizli olsun ya da olmasın, evinizde video kaydı yapmasına izin verilir. Ancak kamerayı banyoda veya dadı yatak odanızdaki bebek bakıcısını izlemek için özel alanlarda bulursanız video gözetim yasasını ihlal edersiniz.

Peki yadı olan dadı cams? Ses kayıt yasaları eyaletten eyalete değişir. Bazı eyaletlerde tek kişinin rızası kuralı vardır, yani kayıttaki en az bir kişinin gerçekleştiği sırada önceden bilgi sahibi olması gerekir. Kaliforniya, Connecticut, Delaware, Florida, Hawaii, Illinois, Louisiana, Maryland, Massachusetts, Montana, Nevada, New Hampshire, Oregon’daysanız, bebek bakıcısına ses ve video kaydı hakkında bildirimde bulunmaması nedeniyle ses kaydı yasasını ihlal eder. , Pennsylvania veya Washington. Ses kaydı yapmadan önce eyaletinizdeki yasayı görmek için işaretleyin.

Bölüm 2: Gizli Bakıcı Kameralar Karşı Bakıcı Kameralara Karşı

Adından da anlaşılacağı gibi, dadı kameraları (dadı kameraları) dadı, çocuk bakıcısı, bekçi ve çocuklarınızı izlemek için kullandığınız bir tür video gözetim kameralarıdır.

Diğer birçok makalede, dadı kameraları varsayılan olarak gizli casus kameralara yönlendirilir. Dadı kameraları gizli kameralar mı olmalı? Şart değil. Aslında, dadı kameralar 2 kategoriye ayrılabilir: gizli dadı kameraları ve açık dadı kameraları.

Tags: No tags

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *